غذاساز پاناسونیک مدل MK-F800

Panasonic MK-F800 Food Processor

از {{model.count}}
تعداد
نوع
5,300,000
4,670,000 تومان
12%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

غذاساز 33 کاره پاناسونیک مدل MK-F800  همەی خواست کاربر را در امر تهیە غذاها فراهم میسازد از عملکردهای ویژە این محصول خمیرزدن _رندە و خلال کردن _ گرفتن اب سبزیجات و خرد و ریز کردن ان چرخ کردن _ قیمە کردن گوشتها _چیپس ساز و اسیاب کردن و نیز خرد کردن یخ میباشد این دستگاه غذاساز پاناسونیک 13وسیلەی جانبی در جهت انجام کارهای مورد نیاز را دارد تعبیە پنل لمسی بر روی دستگاه کاربر را در جهت استفادە و تنظیم دقیق کارکرد مورد نظر راهنمایی میکند.

تیغەهای موجود در این محصول تیغە جولیان_ تیغە چاقو_تیغە اسلایس _تیغە رندە میباشند جنس تیغە های بکاربردە شدە در این دستگاه غذاساز از استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی است.ظرف دستگاه مخلوط کن این محصول از جنس پلاستیک است گنجایش یک لیتری دارد و همچنین ظرف اصلی دستگاه غذاساز از پلاستیک گنجایش ظرف 2.5 لیتر میباشد.بە صورت احتمال اگر کە قطعات این محصول به صورت درست در جای خود قرار نگیرند غذاساز روشن نمی شود تا در برابر هر گونە خطری محفوظ باشد دستگاه غذاساز دارای پایە های ضدلغزش است تا در حین کار از حرکت و جابە جای ان ممانعت کند.

غذاساز زیبا و فوق العادە با باکیفیت پاناسونیک در رنگهای نقره ای_مشکی زیبایی‌بخش آشپزخانه‌هاست. غذاساز پاناسونیک مدل MK-F800 دستگاهی کاربردی در آشپزخانه می باشد و راحتی و اسایش را در امڕ اشپزی بە شما هدیە خواهد کرد.به همراه غذاساز یک محفظە در جهت نگهداشت ابزارالات و قطعات جانبی طراحی و تهیە شدە است تا از شلختگی این محصول و جای دادن ان در کابینتها و جستجو کردن برای یافتن قطعات جانبی اسان باشد.

باید گفت که دو قابلیت همزن و خمیرزن که در غذاساز 33 کاره پاناسونیک مدل MK-F800 طراحی و تعبیە شدە است بسیار به شما کمک خواهد کرد و اگر پخت شیرینی، کیک و نان خانگی مورد علاقه شماست یا به صورت حرفه خانگی آن را ادامە دهید.موتور دستگاه چند سرعت کاری متنوع را داراست قدرت این دستگاه از موتور پر توان آن حاصل می‌شود که بە وسیلەی پیچ تنظیم جلوی آن در دسترس کاربر قرار می‌گیرد.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...